Sari la conținut
Noutăți
Știri

Turneul caritabil ”ÎNGERI PENTRU ÎNGERI” organizat de Alin Oprea, fondatorul trupei TALISMAN, ajunge în Hunedoara

„Viaţa este un dar pe care il primim şi îl putem dărui uneori printr-un simplu gest.” Turneul caritabil…

de Redacția Transilvania TV◷ 1 min⌖ Hunedoara
Turneul caritabil ”ÎNGERI PENTRU ÎNGERI” organizat de Alin Oprea, fondatorul trupei TALISMAN, ajunge în Hunedoara

„Viaţa este un dar pe care il primim şi îl putem dărui uneori printr-un simplu gest.”
Turneul caritabil de mare succes”ÎNGERI PENTRU ÎNGERI” organizat de către Alin Oprea, fondatorul trupei TALISMAN ajunge la Hunedoara.
În perioada 26-28 septembrie 2014 vor avea loc pe Bulevardul Dacia spectacole de excepţie din domeniul muzicii moderne cât şi a celei folclorice. Vor fi 3 zile de spectacole live, între orele 18.00-23.00.
Concertul are ca scop strângerea de fonduri pentru un copil bolnav-MIHAI NECTARIE OPREA, un înger de 1 an şi jumătate care nu vede şi nu poate merge, dar care printr-o operaţie programată la finele lunii octombrie în SUA, poate deveni un copil normal.

Autor

Redacția Transilvania TV

Știri, reportaje și informații verificate din județele Transilvaniei.

Hunedoara

Articole din Județ